İZMİR EMLAK

☎ 0501 076 35 76

Adayolu Emlak Satılık & Kiralıklar

Satılık / Kiralık Arsa

Satılık / Kiralık Bina

Satılık / Kiralık / Devren İşyeri

Satılık / Kiralık / Günlük Kiralık Konut

Satılık / Kiralık

Satılık / Kiralık / Devren Tüm Urla İlanları

Satılık / Kiralık Arsa

Satılık / Kiralık Bina

Satılık / Kiralık / Devren İşyeri

Satılık / Kiralık

Satılık / Kiralık / Devren Tüm Çeşme İlanları

Satılık / Kiralık Arsa

Satılık / Kiralık Bina

Satılık / Kiralık / Devren İşyeri

Satılık / Kiralık / Günlük Kiralık Konut

Satılık / Kiralık

Satılık / Kiralık / Devren Tüm Seferihisar İlanları

Satılık / Kiralık Arsa

Satılık / Kiralık Bina

Satılık / Kiralık / Devren İşyeri

Satılık / Kiralık / Günlük Kiralık Konut

Satılık / Kiralık

Adayolu İnşaat & Emlak / Hizmetlerimiz

Gayrimenkul işlerinde ölçmek ve değerlendirmek bizim uzmanlığımız.

Kimi için sığınabileceği bir ev, kimi için hayallerini sığdırabileceği bir cennet!

İzmir Emlak

İzmir emlak her türlü isteğinize uygun olarak hizmet vermektedir. Yatırım amaçlı, kiralama uygun her konuda konut emlak hizmetini sunmaktadır. Varlığını İzmir bölgesiyle sınırlamayarak geniş ulaşım ağı ile farklı şehirlerde de iş yapmaktadır.

Gelişen teknolojiyle birlikte emlak alanında günümüz koşullarını oldukça iyi kullanmaktadır. Profesyonel emlakçı ve gayrimenkul danışanlarıyla birlikte aradığınızı bulmanız konusunda her zaman destek olmaktadır. Firma hızla büyümektedir. Türkiye de müşterilerine en gelişmiş hizmetleri sunan emlak firması olarak hızla büyümektedir.

Sektörde hem kalite hem de güven temel ilke olarak ilerlemektedir. Sunduğumuz ürün hizmeti müşteri memnuniyeti garantili olarak ilerlemektedir. Ulusal alanda bile en çok tercih edilen emlak noktası olmak yolunda ciddi projelere sahip olmaktadır. Verdiği birçok emlak ve gayrimenkul hizmeti de bunu destekleyecek niteliktedir.

İzmir Emlak Gayrimenkul Danışmanı

İzmir emlak gayrimenkul Türkiye’de çok önemli bir noktada yer almaktadır. Gayrimenkul alanındaki iş hacminin artmasıyla birlikte sektördeki faaliyet kolları da çeşitlenmiştir. Sektördeki en önemli gayrimenkul meslek kollarından birisi gayrimenkul danışmanıdır.

Firmamız gayrimenkul danışmanları alanında uzman kişilerdir. Müşteriyle alıcıyı, sahibi bir araya getirerek aracılık faaliyetlerini yürütmektedir. İş hacmine bağlı olarak, yeterli bilgi ve donanıma sahip olmayan danışmanlar çalışmamaktadır.  Gayrimenkul sektöründe olanlar özel ihtiyaçlara cevap verecek potansiyel sahip kişilerden oluşmaktadır. Akademik eğitimlerini tamamlamış, güvenilir, profesyonel mesleğine saygılı insanlardır.

Firma olarak her konuda amacımız müşteri memnuniyetinin düzeyini arttırmaktır.

İzmir Emlak Gayrimenkul Çeşitleri

İzmir ilçe olarak oldukça geniş bir şehirdir. Bu nedenle verdiğimiz emlak hizmeti oldukça çeşitlilik göstermektedir. Birçok farklı alanda müşteri isteğine göre gayrimenkul hizmeti sunmaktadır. Başlıca sunulan hizmetlerden şu şekilde bahsedebiliriz: Genel gayrimenkul alanında konut, işyeri ve birçok çeşide sahip alanın alım satımını yürütmek.

  • Hizmet verdiği gayrimenkul çeşitlerini ise şu şekilde belirtmektedir:
  • Tarımsal kırsal nitelikli gayrimenkul (sera tarla bahçe)
  • Mesken grupları (daire, dubleks, yalı, yazlık, komple konut binası)
  • Ticari nitelikli gayrimenkuller (dükkan, ofis, galeri, büro vb...)
  • Turizm amaçlı kullanılan gayrimenkuller (otel, pansiyon, tatil köyleri, yazlıklar)
  • Karma kullanımlı gayrimenkuller (konut ve ticari, konut ve depo, ticaret ve hizmet,) olarak sıralanabilmektedir. Her alanda her müşterinin isteğini karşılayacak çeşitliliği bulmak mümkündür.

Güven ve kalite esaslı yapılan görüşmeler sonucunda her bütçeye ve zevke uygun olarak gayrimenkul hizmeti sağlanmaktadır.

İzmir Emlak Başlıca Gayrimenkul Hizmetleri

İzmir emlak bir alım satım kiralama işlemi sonrasında verilmesi gereken bütün hizmetleri vermektedir. Hizmetlerimiz tamamen gelişen teknoloji ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle sunulmaktadır. Başlıca verilen hizmetler:

Alım, Satım Aracılık Hizmetleri: Bu hizmetimizle alıcı ve satıcı bağlantılı aracılık hizmeti sunulmaktadır. Başka bir değişle alıcı satıcı ya da her ikisinin birden müşavirliğini yapmaktır. Bu konuda iletişim ve güven büyük önem taşımaktadır. Bu hizmet bedelimiz konutun kategorisine göre değişiklik göstermektedir.

Kiralama Aracılık Hizmetleri: Kiracılık hizmeti de alım satım hizmetiyle benzerlik göstermektedir. Sadece yapılan işlemler sürecinde kiralama ve satmaya ayrı özellikler ve işlemler bulunmaktadır. Bütün konutların kiralanmasında kiracı ve konut sahibi arasında bağlantılar sağlanmaktadır.

Ekspertiz Hizmeti: Bu hizmet firma tarafından sunulan konut, iş yeri, arazi, vb tüm gayrimenkul çeşitlerinin gerçek satış ya da kiralama değerlerinin tespit edilmesidir. Karşılıklı güven için ve bir yerin gerçek değerinin belirlenebilmesi için oldukça önemli bir hizmettir. Bu hizmetin maaliyeti gayrimenkulün yeri vasfı ve türüne göre değişiklik göstermektedir.

Portföy Hizmeti: Yapılacak alım satım kiralama hizmetlerinde kişi ya da kurumlarda yapılacak yasal işlemlerin yürütülme hizmetidir.

Yatırım Danışmanlığı: Kişiler için gayrimenkul yatırımlarında doğru seçeneklerle doğru kararların verilmesi sürecinde verilen hizmettir.

ADAYOLU EMLAK

☎ 0501 076 35 76

TOP