ADAYOLU EMLAK ve İNŞAAT

☎ 0501 076 35 76

Adayolu Emlak ve İnşaat Hk.

Adayolu Emlak ve İnşaat, İzmir Urla bölgesinin kurumsal firması olarak emlak sektöründe yerini almıştır. Sektördeki kalitenin söz sahibi ve en iyinin tanımı olmuştur. Ürün ve hizmet kalitemizi ve beklentilerini en üst şekilde karşılayarak güçlü bir iletişim ile müşterilerimiz arasında duygusal bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, hizmet zincirini büyüterek en çok tercih edilen lider marka zinciri olmak, rekabet gücümüzü ve karlılığımızı arttırmak. Firmamızın Ulusal/Uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerimizi sürekli geliştiren sektörün öncülüğünü yapan Türkiye’nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak için emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Uzman danışman kadromuzla kurumsal örgütlenmede ciddi bir yol kat ederek güçlü altyapısı ile donanımlı Gayrimenkul pazarlama şirketlerinden birisi olma yolunda istikrarla ilerlemeye çalışmaktayız. İnsan odaklı çalışma vizyonumuzla müşteri memnuniyetin ön plana çıkararak iş hacmimizdeki başarılarımızla bir adım daha yükselmeye ADAYOLU EMLAK ve İNŞAAT’ı büyütmeye çalışıyoruz.

Kalite güvencesiyle eğitimli kadrosu ve profesyonel imajını güçlendiren iş disipliniyle ADAYOLU EMLAK ve İNŞAAT Türkiye’nin büyük be etkili kurumlarından biri olma hedefinde güvenli adımlarla yükselmektedir.

Saygılarımızla
Yavuz Eyrice

Gayrimenkul işlerinde ölçmek ve değerlendirmek bizim uzmanlığımız.

İZMİR geneli ve URLA bölgelerinde Anahtar teslimi tadilat ve dekorasyon işleri

Adayolu İnşaat olarak Hizmetlerimiz

TOP